Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Osoby odpowiedzialne za Sezon 2019 r. w Urzędzie Gminy w Rewalu

URZĄD GMINY REWAL

L.P

ZADANIE

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

1.

Ochrona środowiska - wycinka drzew, hałas, zieleń

Joanna Włodarczyk

91 38 49 033

jwlodarczyk@rewal.pl

2.

Odpady komunalne, czystość i porządek – tereny publiczne w tym plaże, azbest,

bezdomne zwierzęta,

Łukasz Karasek

91 38 49 024

lkarasek@rewal.pl

3.

Odpady komunalne,   czystość i porządek – tereny publiczne w tym plaże, , utylizacja padłych zwierząt

Piotr Baran

91 38 49 024

pbaran@rewal.pl

4.

Kąpieliska, zejścia plażowe, regulaminy plażowe,  

Magdalena Bereżnicka

91 38 49 031

fundusze@rewal.pl

5.

Oświetlenie uliczne,

przystanki autobusowe

Paweł Pławski

91 38 49 023

energetyka@rewal.pl

6.

Ciągi komunikacyjne, parkingi,

znaki drogowe, organizacja ruchu

Robert Tatarzyński

91 38 49 023

droga@rewal.pl

7.

Toalety publiczne

Dzierżawy terenów gminnych,

Grażyna Duch

91 38 49 019

dzierzawy@rewal.pl

 

Dzierżawy terenów gminnych,

Justyna Ryczko

91 38 49 019

jryczko@rewal.pl

 

8.

Zajęcie pasa drogowego pod handel i dzierżawy,

Marta Sieniowska

91 38 49 021

msieniowska@rewal.pl

8.

Opłata targowa, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej działalności w sezonie letnim

Arletta Klimek-Sztandera

91 38 49 034

windykacja@rewal.pl

 

Opłata miejscowa (klimatyczna),

 

Katarzyna Biernacka

Agata Rybacka

91 38 49 0 18

kbiernacka@rewal.pl

arybacka@rewal.pl

9.

Place zabaw

Anna Modrzejewska

91 38 49 031

amodrzejewska@rewal.pl

10.

Obiekty sportowe

Piotr Mucha

Niechorze

91 38 63 684

kom. 691939326

pmucha@rewal.pl

Tomasz Lachawczak

Rewal

91 38 62 994

kom. 691938315

tlachawczak@rewal.pl

Jacek Nowak

Pobierowo

 

91 38 77 178

kom. 691939310

jnowak@rewal.pl

11.

Plany miejscowości, znaki informacyjne, reklamy, informacja turystyczna, słupy ogłoszeniowe, oświata

Joanna Błachuta

91 38 49 032

oswiata@rewal.pl

 

12.

Trasy i szlaki

Piotr Mucha

91 38 63 684

kom. 691939326

pmucha@rewal.pl

13.

Ochrona zdrowia

Agata Smoczyk

91 38 49 032

asmoczyk@rewal.pl

 

STRAŻ GMINNA

L.P

ZADANIE

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

 

1.

Straż Gminna

Komendant               Marek Bławat

91 38 49 030

kom. 669 190 559

strazgminna@rewal.pl

 

CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

L.P

ZADANIE

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

 

1.

Obrona Cywilna, Centrum Zarządzania Kryzysowego

Wiesław Kalinkiewicz

508 270 017

wkalinkiewicz@rewal.pl

 

RATOWNICTWO WODNE

L.P

MIEJSCOWOŚĆ

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

1.

Pobierowo, Pustkowo

 

Ratownictwo Wodne ROMULUS

605 305 160

2.

Trzęsacz, Rewal

 

Ratownictwo Wodne

ASEKURACJA

785 599 560

3.

Niechorze, Pogorzelica

 

Ratownictwo Wodne DORAN

601 711 173

507 159 877

 

WODOCIĄGI REWAL Sp. z o.o.

L.P

ZADANIE

MIEJSCOWOŚĆ

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

1.

Czystość ulic, kosze uliczne, czystość plaż i dojść plażowych

 

Pobierowo, Pustkowo, Niechorze, Pogorzelica

Sebastian Pilichowski

601 401 116

2.

Czystość ulic, kosze uliczne, czystość plaż i dojść plażowych

 

Rewal,

Trzęsacz,

Śliwin

Łukasz Kusztelak

601 299 090

3.

Odbiór komunalnych nieczystości zmieszanych            i wysegregowanych

Jacek Domański

691 939 304

91 38 64 172 w.27

4.

Koszenie terenów zielonych i pielęgnacja rabat

Magdalena Balkowska-Nowak

663  884 800

5.

Dostarczanie wody

Stanisław Jakubcewicz

601 711 231

6.

Odbiór i oczyszczanie ścieków

Krzysztof Skoczyński

723 300 966

7.

Wydawanie warunków technicznych

Tomasz Sobieski

665 120 042

8.

Prace naprawcze i remontowe na sieci wodociągowo kanalizacyjnej

Robert Sobiesiński

91 38 64 172

9.

Remonty zejść plażowych

Roman Kuncyk

692 517 099

 

INNE

L.P.

ZADANIE

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

1.

Interwencje związane z dzikimi zwierzętami

Michał Kudawski

503 355 211

2.

Opieka weterynaryjna dla  

bezdomnych kotów i psów

 

 

Przychodnia Weterynaryjna Adams

dr n. wet Adam Urbański

ul. Śniadeckich 44, Gryfice

 

Gabinet Weterynaryjny  Cztery Łapy

ul. Chopina 59, Kamień Pomorski

91 384 26 12

 

 

 

511 294 994

gabinet@wet-kamien.pl

 

3.

Odkomarzanie terenów stanowiących własność Gminy

Pestokil Sp. z o.o.

ul. Cegielniana 3,

49-300 Brzeg

609 217 319

515 362 207

 

 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Osoby odpowiedzialne za sezon - 2019.pdf (PDF, 15KB) 2019-06-24 14:16:32 26 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 24-06-2019 14:16:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Karolina Myroniuk 24-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 24-06-2019 14:27:38