Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Komisarz Wyborczy w Szczecinie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Rewal

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy, ul. Moniuszki 8, 72-346 Pobierowo:

1.

Lech Bogdan Sipiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pobierowo - Przewodniczący

2.

Barbara Iwona Gradowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Pobierowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Ewa Maria Bronecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Trzęsacz - Członek

4.

Dominik Adam Cyrulik, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Pobierowo - Członek

5.

Marzena Dewor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Śliwin - Członek

6.

Marta Maria Sieniowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pobierowo - Członek

7.

Agata Halina Smoczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pobierowo - Członek

8.

Barbara Szewczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pobierowo - Członek

 

 

gm. Rewal

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Sala Wystawiennicza w Rewalu, ul. Słowackiego 1, 72-344 Rewal:

1.

Hanna Kwiatkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Rewal - Przewodniczący

2.

Anna Wanda Nadarzyńska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Śliwin - Zastępca Przewodniczącego

3.

Joanna Błachuta, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rewal - Członek

4.

Krzysztof Marek Działecki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rewal - Członek

5.

Grażyna Regina Grzesiek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Trzęsacz - Członek

6.

Przemysław Piotr Niemiec, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Konarzewo - Członek

7.

Zofia Urszula Toda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rewal - Członek

8.

Dominika Anna Winiarska-Chodziutko, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rewal - Członek

9.

Zygmunt Jan Wołejszo, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Rewal - Członek

 

 

gm. Rewal

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Aleja Bursztynowa 28, 72-350 Niechorze:

1.

Szymon Jędrzejowski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Niechorze - Przewodniczący

2.

Anna Barbara Kucharska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pogorzelica - Zastępca Przewodniczącego

3.

Elżbieta Banaś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Trzęsacz - Członek

4.

Kamila Apolonia Bączyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Niechorze - Członek

5.

Aleksandra Maria Budner-Wachowiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Niechorze - Członek

6.

Damian Sławomir Kulesza, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Pogorzelica - Członek

7.

Joanna Barbara Lewicka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Śliwin - Członek

8.

Zbigniew Antoni Malczak, zgłoszony przez KW ZGODA, zam. Niechorze - Członek

9.

Dorota Agnieszka Pokorska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pogorzelica - Członek

 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych.pdf (PDF, 14KB) 2019-10-10 12:05:25 12 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 10-10-2019 12:05:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Kapela 10-10-2019
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 10-10-2019 12:05:25