Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista numerów telefonów w Urzędzie Gminy w Rewalu

Lista numerów telefonów w Urzędzie Gminy w Rewalu

 

Pokój

Referat

Nazwisko, imię i zadania

Nr wew.

Telefon

e-mail

01

Referat Organizacyjno-Administracyjny- stanowisko ds. obsługi rady gminy

Czaplińska Magdalena – rejestr wniosków o udostępnienie informacji publicznej,  rejestr petycji, obsługa rady gminy

20

91 38 49 020

mczaplinska@rewal.pl

radagminy@rewal.pl

02

Referat Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych

 

Błachuta Joanna – kierownik oświata, obiekty sportowe, pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomani, organizacje pozarządowe

 

Kral Szymon -  turystyka, strona internetowa, promocja , kontakt     z mediami, rejestr obiektów hotelarskich

 

Tylka Alina – działalność gospodarcza, zezwolenia na alkohol,

32

 

 

 

 

10

 

 

 

26

91 38 49 032

 

 

 

 

91 38 49 010

 

 

 

 

91 38 49 026

oswiata@rewal.pl


 

 

 

skral@rewal.pl

 

 

 

atylka@rewal.pl

03

Referat Organizacyjno-Administracyjny- informatyk

 

Kapela Tomasz profil zaufany, rejestr zarządzeń

14

91 38 49 014

tkapela@rewal.pl

informatyk@rewal.pl

1

Referat Ochrony Środowiska

Włodarczyk Joanna -  wycinka drzew, odkomarzanie


Baran Piotr -  deklaracje na odpady komunalne, usuwanie odpadów,

 

Karasek Łukasz.  - azbest,  sprawy związane ze zwierzętami,

 

24

 

91 38 49 024

jwlodarczyk@rewal.pl
 

 

odpady@rewal.pl
 

 

lkarasek@rewal.pl

2

 

Referat Ochrony Środowiska

Myroniuk Karolina - kierownik

44

91 38 49 044

srodowisko@rewal.pl

3

Referat Budżetu i Finansów

Marcinkowska Anna – główna księgowa- koszty budżetowe (faktury, delegacje itp.)

 

Bączyk Kamila -  księgowość wszelkich opłat, tj.  dzierżawa, zajęcie pasa drogowego, reklamy, (oprócz podatku od nieruchomości)

27

91 38 49 027

amarcinkowska@rewal.pl

 

 

 

kbaczyk@rewal.pl

4

Skarbnik

Żoła Beata

37

91 38 49 037

bzola@rewal.pl, skarbnik@rewal.pl

5A

Kancelaria Prawna

 

Adwokat Renata Sobolewska

Adwokat Iwona Korulczyk-Rinas

 

33

 

91 38 49 033

r.sobolewska@sobolewska-rinas.pl

i.rinas@sobolewska-rinas.pl

5B

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 

Tatarzyński Robert – remonty i  oznakowania dróg, organizacja ruchu drogowego,

Pławski Paweł energetyka,  oświetlenie, remonty mieszkań komunalnych

23

91 38 49 023

droga@rewal.pl

 

 

 

energetyka@rewal.pl

5C

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

Sobolak Edyta –  kierownik

38

91 38 49 038

esobolak@rewal.pl

 

5D

 

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 

 

Bereżnicka Magdalena – zarządzanie plażami, kąpieliska, ratownicy, zejścia plażowe

 

Modrzejewska Anna -  inwestycje, place zabaw, środki unijne

 

Wołosiak Justyna – pas drogowy, system parkowania i przydomowe miejsca parkingowe PMP

 

31

 

91 38 49 031

 

fundusze@rewal.pl

 

 

 

amodrzejewska@rewal.pl

 

 

jwolosiak@rewal.pl

6

SEKRETARIAT

Wikło Agata  – centralny rejestr umów, rejestr skarg i wniosków

 

11

91 38 49 011

sekretariat@rewal.pl

6A

WÓJT

Oświęcimski Konstanty Tomasz

 

 

wojt@rewal.pl

100

Referat Podatków, Opłat i Kontroli - księgowość

Gradowska Barbara – księgowość podatkowa

 

Cepek Monika  – księgowość podatkowa

 

Klimek-Sztandera Arletta –kierownik  - ulgi i umorzenia podatkowe

 

16

 

 

 

 

 

34

91 38 49 016

 

 

 

 

 

91 38 49 034

bgradowska@rewal.pl

 

 

mcepek@rewal.pl

 

 

asztandera@rewal.pl

101

Referat Budżetu i Finansów

Zelwak-Kabala Marta - kadry i płace

25

91 38 49 025

mzelwak@rewal.pl

102

Referat Podatków, Opłat i Kontroli

Rybacka Agata – kontrole podatkowe, opłata miejscowa

 

Biernacka Katarzyna – windykacja podatkowa

18

91 38 49 018

arybacka@rewal.pl


 

kbiernacka@rewal.pl

103

Sekretarz

Brzezińska Wioletta

22

91 38 49 022

sekretarz@rewal.pl

104

Referat Budżetu i finansów - księgowość

 

Kozłowska Agnieszka – księgowość budżetowa, wydatki

 

Pokorska Dorota – księgowość odpady komunalne, środki trwałe

39

 

91 38 49 039

 

awodnicka@rewal.pl

 

 

dpokorska@rewal.pl

 

105

OBRONA CYWILNA, ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Kalinkiewicz Wiesław – obrona cywilna, ochotnicza straż pożarna, zarządzanie kryzysowe


Bartkowski Tomasz – zamówienia publiczne, ubezpieczenie mienia gminnego i pojazdów, ubezpieczenie grupowe pracowników, zastępstwo informatyka profil zaufany, zastępstwo kadry

13

91 38 49 013

wkalinkiewicz@rewal.pl

 

 


zp@rewal.pl

 

106

 

USC

EWID. LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE

 

Pekról-Cyrulik  Elżbieta – kierownik

Trytek Ewelina - rejestr wyborców, kwalifikacja wojskowa

 

28

 

91 38 49 028

 

usc@rewal.pl

 

esedlak@rewal.pl

 

107

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Jasiński Ireneusz – p.o. kierownik

 

Sieniowska Marta, - numery porządkowe nieruchomości, podziały i scalanie nieruchomości(działek), ulgi i umorzenia (wszystkie poza podatkami)

 

Borowiecka-Sorbian Agnieszka – mieszkania komunalne

21

91 38 490 21

ijasinski@rewal.pl

 

msieniowska@rewal.pl

 

 

 

 

aborowiecka@rewal.pl

 

108

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami

 

Duch Grażyna - dzierżawy, przetargi na dzierżawy na okres sezonu letniego, dzierżawy na plażach,  toalety publiczne, sprzedaż lokali komunalnych

 

Ryczko Justyna – użytkowanie wieczyste, sprzedaż nieruchomości, bezumowne korzystanie z nieruchomości, sprawy rolnictwa

 

Kusztelak Natalia – rejestr i kontrole nieruchomości

 

19

 

91 38 49 019

 

dzierzawy@rewal.pl

 

 

 

 

jryczko@rewal.pl

 

 

 

nkusztelak@rewal.pl

 

109

Referat Planowania Przestrzennego

Hussakowski Mirosław  – kierownik warunki zabudowy,

 

 Wałęga Kamila archiwum zakładowe

17

91 38 490 17

architektura@rewal.pl

 

 

kpietrzak@rewal.pl

110

Referat Podatków, Opłat i Kontroli

Kalinkiewicz Małgorzata - wymiar podatku, (deklaracje podatkowe)

 

Matecka Małgorzata – wymiar podatku

15

91 38 490 15

mkalinkiewicz@rewal.pl

 

 

mmatecka@rewal.pl

 

Budynek policji,

Hala sportowa Rewal

 

Straż gminna

 

Paweł Ługowski - komendant

Zarzecki Przemysław- strażnik

Żebrowski  Grzegorz– strażnik

Bławat Marek – strażnik

Górski Mirosław – strażnik

Edward Zacharczuk – strażnik

Joanna Łuczejko - strażnik

Aleksandra Topola - strażnik

 

30

 

669 190 559

91 38 49 030

 

strazgminna@rewal.pl

 

INSEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Dawid Czerw

 

722-309-224

 

 

FAX

 

29

91 38 490 29

 

 

OBIEKTY SPORTOWE REWAL

Lachawczak Tomasz

 

91 38 62 993
691 938 315

tlachawczak@rewal.pl

 

OBIEKTY SPORTOWE NIECHORZE

Mucha Piotr

 

91 38 63 684
691 939 326

pmucha@rewal.pl

 

OBIEKTY SPORTOWE POBIEROWO

Nowak Jacek

 

91 38 77 178
691 939 310

jnowak@rewal.pl

 

GOPS

Żebrowska Justyna – kierownik

Bereżnicka Ewa - księgowa

 

91 38 62 573

91 88 77 359

gops@rewal.pl

 

MUZEUM RYBOŁÓWSTWA W NIECHORZU

Świetlica w Rewalu

Sałek Martyna– dyrektor

Juźwiak Luiza – księgowa

 

91 38 63 250

 

 

91 38 49 441

msalek@rewal.pl

ljuzwiak@rewal.pl

muzeum@rewal.pl

 

SZKOŁA REWAL

Tomczuk-Zając Jolanta – dyrektor,

Frąckowiak Anna - księgowa

 

91 38 62 648

zss@rewal.pl

 

SZKOŁA NIECHORZE

Łozdowska  Ewa – dyrektor

Kwiatkowska Zofia. - księgowa

 

91 39 63 427

502 444 004

zsp@rewal.pl

zsp_niechorze@gazeta.pl

 

 

SZKOŁA POBIEROWO

Pietrzak Katarzyna – dyrektor

 

 

91 38 64 200

zsopobierowo@rewal.pl

 

SSM FALA POBIEROWO

Bresler Robert – dyrektor

Borzęcka Wiesława - księgowa

 

91 38 64 243

ssmfala@rewal.pl

 

WODOCIĄGI REWAL

w Pobierowie

Brzęczkowska Sylwia.- prezes

 

 

91 38 64 172

zwik-pobierowo@post.pl

 

NADMORSKA KOLEJ  WĄSKOTOROWA

w Pogorzelicy

Cetera Janusz - prezes

 

91 38 422 35

kolej@rewal.pl

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 15-03-2020 16:29:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Kapela 15-03-2020
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 19-10-2020 11:22:21