Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Osoby odpowiedzialne za sezon 2020 w Urzędzie Gminy w Rewalu

L.P

ZADANIE

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

KONTAKT

1.

Ochrona środowiska - wycinka drzew, hałas, zieleń

Joanna Włodarczyk

 

Karolina Myroniuk

91 38 49 024

jwlodarczyk@rewal.pl

91 38 49 044

srodowisko@rewal.pl

2.

Odpady komunalne, czystość i porządek – tereny publiczne w tym plaże, azbest, bezdomne zwierzęta, utylizacja padłych zwierząt 

Łukasz Karasek

 

Piotr Baran

91 38 49 024

lkarasek@rewal.pl

pbaran@rewal.pl

3.

Kąpieliska, zejścia plażowe, regulaminy plażowe,  

Magdalena Bereżnicka

 

Edyta Sobolak

91 38 49 031

fundusze@rewal.pl

esobolak@rewal.pl

4.

Oświetlenie uliczne, przystanki autobusowe

Paweł Pławski

91 38 49 023

energetyka@rewal.pl

5.

Ciągi komunikacyjne, parkingi,

znaki drogowe, organizacja ruchu

Robert Tatarzyński

 

Justyna Wołosiak

91 38 49 023

droga@rewal.pl

91 38 49 031

jwolosiak@rewal.pl

6.

Toalety publiczne

Dzierżawy terenów gminnych,

Grażyna Duch

 

Justyna Ryczko

91 38 49 019

dzierzawy@rewal.pl

jryczko@rewal.pl

7.

Zajęcie pasa drogowego pod handel i dzierżawy,

Marta Sieniowska

91 38 49 021

msieniowska@rewal.pl

8.

Opłata targowa, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej działalności w sezonie letnim

Arletta Klimek-Sztandera

91 38 49 034

windykacja@rewal.pl

9.

Opłata miejscowa (klimatyczna),

Agata Rybacka

91 38 49 0 18

arybacka@rewal.pl

10.

Place zabaw

Anna Modrzejewska

 

Edyta Sobolak

91 38 49 031

amodrzejewska@rewal.pl

91 38 49 038

esobola@rewal.pl

11.

Obiekty sportowe

Piotr Mucha

Niechorze

91 38 63 684

kom. 691939326

pmucha@rewal.pl

Tomasz Lachawczak

Rewal

91 38 62 994

kom. 691938315

tlachawczak@rewal.pl

Jacek Nowak

Pobierowo

 

91 38 77 178

kom. 691939310

jnowak@rewal.pl

12.

Plany miejscowości, znaki informacyjne, reklamy, informacja turystyczna, słupy ogłoszeniowe, oświata

Joanna Błachuta

91 38 49 032

oswiata@rewal.pl

 

13.

Trasy i szlaki

Piotr Mucha

91 38 63 684

kom. 691939326

pmucha@rewal.pl

14.

Ochrona zdrowia

Agata Smoczyk

91 38 49 032

asmoczyk@rewal.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 29-07-2020 10:28:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wioletta Brzezińska 29-07-2020
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 29-07-2020 10:29:18