Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Osoby odpowiedzialne za przebieg sezonu letniego 2016 w Gminie Rewal

L.p.

Temat

Osoba odpowiedzialna

Kontakt

telefon, e-mail

1.

Ochrona środowiska

Karolina Myroniuk

91 38 49  033

srodowisko@rewal.pl

2.

Odpady komunalne

Piotr Baran

91 38 49 024

odpady@rewal.pl

 

2.

Czysta plaża, zejścia plażowe, bezpieczna plaża, regulaminy plażowe

Łukasz Tylka

91 38 49 032

ltylka@rewal.pl  

3.

Ławki uliczne, kosze uliczne,

nazwy ulic, oświetlenie uliczne, przystanki autobusowe

Paweł Pławski

91 38 49 031

energetyka@rewal.pl

4.

Drogi, jezdnie, chodniki, parkingi, znaki drogowe, organizacja ruchu

Robert Tatarzyński

91 38 49 031

droga@rewal.pl

5.

Obsługa systemu płatnego parkowania

Grzegorz Żebrowski

 

kom. 888-280-982

gzebrowski@rewal.pl

6.

Dzierżawy terenów gminnych, toalety publiczne

Grażyna Duch

91 38 49 019

dzieżawy@rewal.pl

7.

Opłata targowa, opłata miejscowa (klimatyczna)

Małgorzata Matecka

91 38 49 018

windykacja@rewal.pl

8.

Obiekty sportowe,

place zabaw

Piotr Mucha

Niechorze

91 38 63 684 kom. 691939326

pmucha@rewal.pl

Tomasz Lachawczak

Rewal

91 38 62 994 kom. 691938315

tlachawczak@rewal.pl

Jacek Nowak

Pobierowo

91 38 77 178 kom. 691939310

jnowak@rewal.pl

9.

Plany miejscowości, znaki informacyjne, reklamy, informacja turystyczna, słupy ogłoszeniowe, oświata

Joanna Błachuta

91 38 49 032

cipr@rewal.pl

10.

Trasy i szlaki

Piotr Mucha

91 38 63 684

pmucha@rewal.pl

11.

Ochrona zdrowia

Agata Smoczyk

91 38 49 032

asmoczyk@rewal.pl

12.

Straż Gminna

po. komendanta straży

Przemysław Zarzecki

91 38 49 030

strazgminna@rewal.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 15-07-2016 12:15:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Kapela 15-07-2016
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 15-07-2016 12:15:47