Referat Nieruchomości, Inwestycji i Planowania Przestrzennego (NIP)

Nr pokoju
Stanowisko
Imię i Nazwisko
Telefon
107
p.o. KIEROWNIK REFERATU

 Katarzyna Biernacka

kbiernacka@rewal.pl

91 38 49 021
107
Stanowisko ds. inwestycji
Sylwia Kowalczyk w zastępstwie
Edyty Sobolak

skowalczyk@rewal.pl

esobolak@rewal.pl


91 38 49 021
 
108
Stanowisko ds. gospodarowania nieruchomościami  i rolnictwa

Justyna Ryczko

jryczko@rewal.pl

91 38 49 019
108 Stanowisko ds. bezprzetargowego obrotu  nieruchomościami i dzierżaw

Grażyna Duch

dzierzawy@rewal.pl

91 38 49 019
101 Stanowisko ds. planowania przestrzennego

Kamila Pietrzak

kpietrzak@rewal.pl

Marta Sieniowska

msieniowska@rewal.pl

91 38 49 017

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 04-04-2018 12:19:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Kapela 04-04-2018
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 09-05-2018 11:42:35