Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista numerów telefonów w Urzędzie Gminy w Rewalu

Lista numerów telefonów w Urzędzie Gminy w Rewalu

 

Pokój

Referat

Nazwisko, imię i zadania

Nr wew.

Telefon

e-mail

6A

 

WÓJT

 

 

Oświęcimski Konstanty Tomasz

 

 

 

wojt@rewal.pl

 

103

 

SEKRETARZ

 

Brzezińska Wioletta

 

22

01 38 49 022

sekretarz@rewal.pl

4

 

SKARBNIK

 

Żoła Beata

 

37

91 38 49 037

bzola@rewal.pl

 skarbnik@rewal.pl

6

SEKRETARIAT

Wikło Agata  – centralny rejestr umów, rejestr skarg i wniosków

11

91 38 49 011

sekretariat@rewal.pl

 

FAX

 

 

91 38 49 029

 

 

Informacja ogólna

Izabela Fiedukowicz - Pabin

33

91 38 49 033

 

 

Referat Organizacyjno-Administracyjny

 

01

Referat Organizacyjno-Administracyjny.

Stanowisko ds. obsługi Rady Gminy

Czaplińska Magdalena – rejestr wniosków o udostępnienie informacji publicznej,  rejestr petycji, obsługa Rady Gminy, pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomani, organizacje pozarządowe

20

91 38 49 020

mczaplinska@rewal.pl

 

radagminy@rewal.pl

 

03

Referat Organizacyjno-Administracyjny Informatyk

Kapela Tomasz  -profil zaufany, rejestr zarządzeń

14

91 38 49 014

tkapela@rewal.pl

informatyk@rewal.pl

 

 

Referat Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych  (działalność gospodarcza)

 

02

Referat Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych

 

Górska Bożena - oświata,

(czwartek – piątek godz, 13-15.30)

Kral Szymon – działalność gospodarcza, zezwolenia na alkohol,

  turystyka, strona internetowa, promocja , kontakt z mediami, rejestr obiektów hotelarskich,

 

 

26

 

 

 

91 38 49 026

oswiata@rewal.pl


skral@rewal.pl

 

 

 

 

Referat Ochrony Środowiska      ( odpady komunalne )

 

2

Referat Ochrony Środowiska

Myroniuk Karolina - kierownik

44

91 38 49 044

srodowisko@rewal.pl

 

1

Referat Ochrony Środowiska

Włodarczyk Joanna -  wycinka drzew, odkomarzanie
Baran Piotr -  deklaracje na odpady komunalne, usuwanie odpadów,

Karasek Łukasz  - azbest,  sprawy związane ze zwierzętami,

24

 

91 38 49 024

jwlodarczyk@rewal.pl

 

odpady@rewal.pl
 

lkarasek@rewal.pl

 

 

Referat Budżetu i Finansów

 

3

Referat Budżetu i Finansów

Marcinkowska Annagłówna księgowa- koszty budżetowe (faktury, delegacje itp.)

Bączyk Kamila -  księgowość wszelkich opłat, tj.  dzierżawa, czynsz, zajęcie pasa drogowego, reklamy, raty za spłatę nieruchomości, obiekty sportowe (oprócz podatku od nieruchomości)

27

91 38 49 027

amarcinkowska@rewal.pl

 

 

kbaczyk@rewal.pl

 

104

Referat Budżetu i finansów - księgowość

 

Kozłowska Agnieszka – księgowość budżetowa, wydatki

Pokorska Dorota – księgowość odpady komunalne, środki trwałe

39

91 38 49 039

 

awodnicka@rewal.pl

 

 

dpokorska@rewal.pl

105

Referat Budżetu i Finansów

Zelwak-Kabala Martapłace

(poniedziałek, wtorek, środa)

13

 

mzelwak@rewal.pl

 

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 

5C

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

Sobolak Edyta –  kierownik

38

91 38 49 038

esobolak@rewal.pl

 

5B

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 

Tatarzyński Robert – remonty i  oznakowania dróg, organizacja ruchu drogowego,

Pławski Paweł energetyka,  oświetlenie, remonty mieszkań komunalnych

23

 

91 38 49 023

droga@rewal.pl

 

 

energetyka@rewal.pl

 

5D

Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 

Bereżnicka Magdalena – zarządzanie plażami, kąpieliska, ratownicy, zejścia plażowe,

 inwestycje, place zabaw, środki unijne

Wołosiak Justyna – pas drogowy, system parkowania i przydomowe miejsca parkingowe PMP

31

91 38 49 031

fundusze@rewal.pl

 

 

 

 

jwolosiak@rewal.pl

 

Referat Podatków, Opłat i Kontroli

 

100

Referat Podatków, Opłat i Kontroli - księgowość

Klimek-Sztandera Arlettakierownik  - ulgi i umorzenia podatkowe

34

 

 

91 38 49 034

asztandera@rewal.pl

100

Referat Podatków, Opłat i Kontroli - księgowość

Gradowska Barbara – księgowość podatkowa

Cepek Monika  – księgowość podatkowa

16

91 38 49 016

bgradowska@rewal.pl

 

mcepek@rewal.pl

102

Referat Podatków, Opłat i Kontroli

Biernacka Katarzynawindykacja podatkowa

18

91 38 49 018

kbiernacka@rewal.pl

110

Referat Podatków, Opłat i Kontroli

Kalinkiewicz Małgorzata - wymiar podatku, (deklaracje podatkowe)

Rybacka Agatawymiar podatku, opłata miejscowa

15

91 38 49 015

mkalinkiewicz@rewal.pl

 

arybacka@rewal.pl

 

USC, EWID. LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE

 

106

USC

EWID. LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE

Pekról-Cyrulik  Elżbietakierownik

 

28

91 38 49 028

usc@rewal.pl

 

 

 

USC

EWID. LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE

Trytek Ewelina - rejestr wyborców, kwalifikacja wojskowa

28

91 38 49 028

etrytek@rewal.pl

 

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami

 

107

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Jasiński Ireneuszp.o. kierownik

 

21

91 38 490 21

ijasinski@rewal.pl

 

107

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Sieniowska Marta, - numery porządkowe nieruchomości, podziały i scalanie nieruchomości(działek), ulgi i umorzenia (wszystkie poza podatkami)

Borowiecka-Sorbian Agnieszka – mieszkania komunalne, przydział mieszkań

21

91 38 490 21

msieniowska@rewal.pl

 

 

 

 

aborowiecka@rewal.pl

108

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Duch Grażyna - dzierżawy, przetargi na dzierżawy na okres sezonu letniego, dzierżawy na plażach,  toalety publiczne, sprzedaż lokali komunalnych

Ryczko Justyna – użytkowanie wieczyste, sprzedaż nieruchomości, bezumowne korzystanie z nieruchomości, sprawy rolnictwa

Kusztelak Natalia – rejestr i kontrole nieruchomości

19

91 38 49 019

dzierzawy@rewal.pl

 

 

 

 

jryczko@rewal.pl

 

 

 

nkusztelak@rewal.pl

 

 

Referat Planowania Przestrzennego

 

109

Referat Planowania Przestrzennego

Hussakowski Mirosław  – kierownik warunki zabudowy,

 

17

91 38 490 17

architektura@rewal.pl

 

 

 

Referat Planowania Przestrzennego

Wałęga Kamila archiwum zakładowe

17

91 38 490 17

kwalega@rewal.pl

Samodzielne stanowiska

105

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Bartkowski Tomaszzamówienia publiczne, ubezpieczenie mienia gminnego i pojazdów, ubezpieczenie grupowe pracowników, zastępstwo informatyka profil zaufany, kadry

13

91 38 49 013

zp@rewal.pl

101

OBRONA CYWILNA, ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

Kalinkiewicz Wiesławobrona cywilna, ochotnicza straż pożarna, zarządzanie kryzysowe

25

91 38 49 025

wkalinkiewicz@rewal.pl

 

 

INSEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Dawid Czerw

 

722-309-224

iod@rewal.pl

 

Straż Gminna

 

 

 

 

Straż Gminna

 

Hala sportowa Rewal

 

 

----------------------------

Budynek policji,

 

Paweł Ługowski - komendant

Zarzecki Przemysław- strażnik

Żebrowski  Grzegorz– strażnik

Bławat Marek – strażnik

Górski Mirosław – strażnik

Edward Zacharczuk – strażnik

Joanna Łuczejko - strażnik

Aleksandra Topola - strażnik

 

30

 

 

 

 

----------

32

 

669 190 559

91 38 49 030

 

 

 

----------------

Budynek policji,

01 38 49 032

 

 

strazgminna@rewal.pl

 

OBIEKTY SPORTOWE

 

 

OBIEKTY SPORTOWE REWAL

Lachawczak Tomasz

Koordynator ds. sportu

 

91 38 62 993
691 938 315

tlachawczak@rewal.pl

 

OBIEKTY SPORTOWE NIECHORZE

Mucha Piotr

 

91 38 63 684
691 939 326

pmucha@rewal.pl

 

OBIEKTY SPORTOWE POBIEROWO

Nowak Jacek

 

91 38 77 178
691 939 310

jnowak@rewal.pl

 

 

 

 

GOPS

Żebrowska Justyna – kierownik

Bereżnicka Ewa - księgowa

 

91 38 62 573

91 88 77 359

gops@rewal.pl

 

MUZEUM RYBOŁÓWSTWA W NIECHORZU

Świetlica w Rewalu

Sałek Martyna– dyrektor

Juźwiak Luiza – księgowa

 

91 38 63 250

 

 

91 38 49 441

msalek@rewal.pl

ljuzwiak@rewal.pl

muzeum@rewal.pl

 

SZKOŁA REWAL

Tomczuk-Zając Jolanta – dyrektor,

Frąckowiak Anna - księgowa

 

91 38 62 648

zss@rewal.pl

 

SZKOŁA NIECHORZE

Łozdowska  Ewa – dyrektor

Kwiatkowska Zofia. - księgowa

 

91 39 63 427

502 444 004

zsp@rewal.pl

zsp_niechorze@gazeta.pl

 

 

SZKOŁA POBIEROWO

Pietrzak Katarzyna – dyrektor

 

 

91 38 64 200

zsopobierowo@rewal.pl

 

SSM FALA POBIEROWO

Bresler Robert – dyrektor

Borzęcka Wiesława - księgowa

 

91 38 64 243

ssmfala@rewal.pl

 

WODOCIĄGI REWAL

w Pobierowie

Brzęczkowska Sylwia.- prezes

 

 

91 38 64 172

zwik-pobierowo@post.pl

 

NADMORSKA KOLEJ  WĄSKOTOROWA

w Pogorzelicy

Cetera Janusz - prezes

 

91 38 422 35

kolej@rewal.pl

 

 

 

 

Sporządziła:

Wioletta Brzezińska

Sekretarz Gminy

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Lista telefonów.pdf (PDF, 925.28Kb) 2021-05-20 20:21:27 6 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Kapela 15-03-2020 16:29:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Kapela 15-03-2020
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kapela 20-05-2021 20:21:27