Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ogłoszenie ws. naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowych


OGŁOSZENIE WS. NABÓRU KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW KOMISJI KONKURSOWYCH DO OCENY OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH GMINY REWAL W ROKU 2012 W ZAKRESIE KULTURY, SZTUKI, OCHRONY DÓBR KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ

Wójt Gminy Rewal na podstawie art.15 ust 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. z 2010, Nr 234, poz 1536 z późn. zm. ) zaprasza organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów w celu zapewnienia ich uczestnictwa w pracach komisji konkursowych do oceny ofert na realizację zadań publicznych Gminy Rewal w roku 2012 w obszarach:

  • Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego,

  • Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Komisje Konkursowe powoływane są w celu opiniowania ofert złożonych w ramach ogłoszonych przez Gminę Rewal otwartych konkursów ofert.

Kandydaci na członków Komisji Konkursowej mogą zostać osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art.3 ust3 ww. ustawy, mające siedzibę na terenie Gminy Rewal lub działające na rzecz jego mieszkańców, pod warunkiem, że organizacja, którą reprezentuje nie będzie brała udziału w konkursie. Wybór nastąpi na podstawie kwalifikacji kandydatów w danym obszarze merytorycznym.

Zgłoszenie należy składać na formularzu stanowiący załącznik do niniejszego ogłoszenia, który jest dostępny w formie elektronicznej na stronie www.bip.rewal.pl ( zakładka Otwarte Konkursy Ofert ) oraz w siedzibie Urzędu Gminy Rewal przy ul. Mickiewicza 19 w Rewalu, pok.105.

Kandydatury należy zgłaszać do 11 stycznia 2012 roku pocztą elektroniczną na adres: oswiata@rewal.pl lub w siedzibie Urzędu Gminy Rewal ( w sekretariacie ) przy ul. Mickiewicza 19 w Rewalu.

Spośród zgłoszonych kandydatur na podstawie kwalifikacji i doświadczenia zostanie dokonany wybór członków Komisji Konkursowych z uwzględnieniem wskazanych w formularzu zgłoszeniowym zadań publicznych, w których kandydat gotów jest opiniować oferty.

Załączniki:

  • Załącznik nr 1: formularz zgłoszenia

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 04-01-2012 13:13:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 04-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 04-01-2012 13:13:39