Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Rewal
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie


OGŁOSZENIE WS. NABÓRU KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW KOMISJI KONKURSOWYCH DO OCENY OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH GMINY REWAL W ROKU 2013 W RAMACH OGŁOSZONYCH OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT

Wójt Gminy Rewal na podstawie art.15 ust 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. z 2010 Nr 234, poz 1536 z późn. zm. ) zaprasza organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów w celu zapewnienia ich uczestnictwa w pracach komisji konkursowych do oceny ofert na realizację zadań publicznych Gminy Rewal w roku 2013 w obszarach:

 • pomoc w szkoleniu sportowym dzieci i młodzieży

 • wpieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

 • wspieranie działań sportowych o znaczeniu lokalnym i regionalnym

 • wspieranie klubów sportowych działających na terenie Gminy.

 • wspieranie przedsięwzięć artystycznych o charakterze regionalnym

 • wspomaganie rozwoju i uzdolnień dzieci i młodzieży

 • wspieranie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa

narodowego

 • działania na rzecz ochrony i promocji zdrowia

 • działania na rzecz osób w wieku emerytalnym

 • przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Komisje Konkursowe powoływane są w celu opiniowania ofert złożonych w ramach ogłoszonych przez Gminę Rewal otwartych konkursów ofert.

Kandydaci na członków Komisji Konkursowej mogą zostać osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art.3 ust3 ww. ustawy, mające siedzibę na terenie Gminy Rewal lub działające na rzecz jego mieszkańców, pod warunkiem, że organizacja, którą reprezentuje nie będzie brała udziału w konkursie. Wybór nastąpi na podstawie kwalifikacji kandydatów w danym obszarze merytorycznym.

Zgłoszenie należy składać na formularzu stanowiący załącznik do niniejszego ogłoszenia, który jest dostępny w formie elektronicznej na stronie www.bip.rewal.pl ( zakładka Otwarte Konkursy Ofert ) oraz w siedzibie Urzędu Gminy Rewal przy ul. Mickiewicza 19 w Rewalu, pok.105.

Kandydatury należy zgłaszać do 11 stycznia 2013 roku pocztą elektroniczną na adres: oswiata@rewal.pl lub w siedzibie Urzędu Gminy Rewal ( w sekretariacie ) przy ul. Mickiewicza 19 w Rewalu.

Spośród zgłoszonych kandydatur na podstawie kwalifikacji i doświadczenia zostanie dokonany wybór członków Komisji Konkursowych z uwzględnieniem wskazanych w formularzu zgłoszeniowym zadań publicznych, w których kandydat gotów jest opiniować oferty.

Wójt Gminy Rewal

Załączniki:

 • Załącznik nr 1: formularz zgłoszenia

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 03-01-2013 10:39:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 03-01-2013
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kruszelnicka - Rogowska 03-01-2013 10:39:58