962 Referat Podatków , Opłat i Kontroli (POK) | BIP - Urząd Gminy Rewal
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Rewal

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Referat Podatków , Opłat i Kontroli (POK)

 Nr pokoju Stanowisko Imię Nazwisko Telefon
105 KIEROWNIK REFERATU Arletta Sztandera-Klimek asztandera@rewal.pl
91 38 49 034

 110

Stanowisko ds. wymiaru podatku Małgorzata Kalinkiewicz mkalinkiewicz@rewal.pl Agata Rybacka arybacka@rewal.pl 91 38 49 015
101 Stanowisko ds. księgowości podatkowej Barbara Gradowska bgradowska@rewal.pl   Monika Cepek mcepek@rewal.pl 91 38 49 016
102 Stanowisko ds. windykacji i kontroli Katarzyna Biernacka kbiernacka@rewal.pl 91 38 49 018

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tomasz Bartkowski

Data wytworzenia:
11 gru 2006

Osoba dodająca informacje

Wojciech Zwoliński

Data publikacji:
11 gru 2006, godz. 12:32

Osoba aktualizująca informacje

Tomasz Kapela

Data aktualizacji:
23 lut 2021, godz. 11:23