Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Rewal

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

UWAGA!!! Przypominamy właścicielom i zarządcom nieruchomości o obowiązku wypełnienia formularza "Informacja o wyrobach zawierających azbest".

UWAGA!!!

Przypominamy właścicielom i zarządcom nieruchomości o obowiązku wypełnienia formularza "Informacja o wyrobach zawierających azbest".

 

                Na właścicielu, zarządcy bądź użytkowniku nieruchomości, na której znajdują się wyroby zawierające azbest, zgodnie z § 10 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia
2010 r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania wyrobów zawierających azbest oraz wykorzystywania i oczyszczania instalacji i urządzeń, w których były lub są wykorzystywane wyroby zawierające azbest ciąży obowiązek sporządzania informacji o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania. Osoby fizyczne nie będące przedsiębiorcami przedkładają Informację Wójtowi Gminy Rewal, natomiast podmioty prawne bezpośrednio Marszałkowi Województwa.

Uaktualnioną informację należy składać corocznie do 31 stycznia za poprzedni rok kalendarzowy w Urzędzie Gminy w Rewalu.


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
Informacja o wyrobach zawierajacych azbest(4) (DOC, 32.50Kb) 2023-01-24 14:51:48 4
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Joanna Jurczyńska-Szwaluk

Data wytworzenia:
24 sty 2023

Osoba dodająca informacje

Tomasz Kapela

Data publikacji:
24 sty 2023, godz. 14:51

Osoba aktualizująca informacje

Tomasz Kapela

Data aktualizacji:
24 sty 2023, godz. 14:52