583 Wykaz radnych VII kadencji (2014 - 2018) | BIP - Urząd Gminy Rewal
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Rewal

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Wykaz radnych VII kadencji (2014 - 2018)


Lista artykułów

Tytuł Data publikacji
Komisje Rady Gminy Rewal 2022-03-18 08:12:58
Komisje Rady Gminy Rewal 2022-03-18 08:12:58
Wykaz adresów e-mail 2022-03-18 08:12:58
WOŹNIAK BOGUSŁAW - PRZEWODNICZĄCY RADY od dnia 07.05.2018r. 2022-03-18 08:12:58
SALAMON MARZENA - (Przewodnicząca Rady do dnia 07.05.2018r.) 2022-03-18 08:12:58
TASARZ AGNIESZKA - PRZEWODNICZĄCA RADY (Wygaśnięcie mandatu Radnego Gminy Rewal) 2022-03-18 08:12:58
WINIARSKA-CHODZIUTKO DOMINIKA - WIceprzewodnicząca Rady od dnia 07.05.2018r. 2022-03-18 08:12:58
ŻOŁA PAWEŁ - WICEPRZEWODNICZĄCY RADY 2022-03-18 08:12:58
BRZEZIŃSKI ANDRZEJ - RADNY 2022-03-18 08:12:58
CEPEK KRZYSZTOF - RADNY 2022-03-18 08:12:58
DOMAŃSKI JACEK - RADNY (Wygaśnięcie mandatu Radnego Gminy Rewal wyrokiem Sądu Administracyjnego z dnia 25 stycznia 2017r. sygn. akt IISA/Sz1391/16 prawomocny od dnia 16.03.2017) 2022-03-18 08:12:58
GUTOWSKI RYSZARD - RADNY 2022-03-18 08:12:58
KOSIK LESZEK - RADNY (Wygaśnięcie mandatu Radnego Gminy Rewal) 2022-03-18 08:12:58
MATECKI MATEUSZ - RADNY 2022-03-18 08:12:58
MIELCAREK RAFAŁ - RADNY 2022-03-18 08:12:58
KRAL BARBARA - RADNA 2022-03-18 08:12:58
RYCZKO MARCIN - RADNY 2022-03-18 08:12:58
RYDZYŃSKI ZBIGNIEW - RADNY 2022-03-18 08:12:58
SZEWCZYK BARBARA - RADNA 2022-03-18 08:12:58
CISZEK-LEWICKA MAŁGORZATA - RADNA 2022-03-18 08:12:58

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Mariusz Owczarek

Data wytworzenia:
20 gru 2014

Osoba dodająca informacje

Mariusz Owczarek

Data publikacji:
18 mar 2022, godz. 08:12

Osoba aktualizująca informacje

-

Data aktualizacji:
-